بیوگرافی و مصاحبه
موسیقی پاپ :این سبک پر طرفدار ترین سبک موسیقی هستش (( به خصوص در کشور های جهان سومی !! )) و دلیلش هم اینه که این سبک رو همه حتی کودکان به راحتی میتونند درک کنند و با اون ارتباط برقرار کنند !!! در این سبک اشعار بیشتر عاشقانه هستش و با موسیقی نسبتا ملایم معنا پیدا میکنه ! و حتی اگه موسیقی کمی تند باشه کلام خواننده آرام هستش و نوعی طنین داره و نوعی آرامش به مخاطبش میده

 

متال !

در این سبک بیشتر از نوت های طولانی و خشن گیتار برقی و جاز استفاده میشه ! و کلام خواننده در بعضی جا ها تند و در بعضی جا ها کند و بیشتر با داد و فریاد همراه هستش ! و مزمون اشعار اجتماعی و سیاسی هستش !!!


هوی متال !

این سبک خشن ترین سبک موزیک هستش ! و اشعار رنگ و بوی سیاسی داره و بعضی مواقع هم ضد بشری و یا شاید ضد خدا میشه ! و بیشتر با فش همراه هستش ! و از نوت های گوش خراش استفاده میکنه !

البته سبک متال  زیر شاخه ها و فرقه های مختلفی  داره که من میترسم اگه بخوام کمی هم از اونا بگم در جایی چیزی رو   جا  بندازم  بنابراین ادامه  این بخش رو میزارم برای متال باز ها !!!!
موسیقی ترنس ! :

این موسیقی بیشتر محبوب دی جی ها هستش و در اون آهنگ ها بیشتر شاد هستند و با نت خاصی زده میشوند که شما را به حرکت وادار میکنه ! و باعث میشه حرکات موزون انجام بدید !  و همه نوع آلات موسیقی در اون یافت میشه ولی بیشتر از ارگ و جاز در اون استفاده میشه
این موسیقی به نام موسیقی کامپیوتری مدرن   و یا موسیقی الکترونیک هم شتاخته میشه !

سبک رپ یا هیپ هاپ !!! :

در این سبک موسیقی _ ملودی و آهنگ معمولا آرام هستش و کلام خواننده تند پیش میره (( تند تند حرف میزنه !!! )) و مضمون اشعار هم بیشتر سیاسی و اجتماعی هستش ! البته این سبک موزیک بیشتر در جامعه آمریکایی و در میان افراد سیاه پوست طرفدار داره ! اما به تازگی  در ایران هم خیلی طرفدار پیدا کرده ! و  این روز ها خواننده های  زیر زمینی   همه به خواندن سبک رپ روی آوردند !!!  البته فرق های کوچکی بین هیپ هاپ و رپ وجود داره که به همین دلیل بعضی ها اعتقاد دارند که هیپ هاپ و رپ هر کدام یه سبک جداگانه هستند ! اما در کل این دو سبک خیلی بهم نزدیکند !!!!!


امیدوارم کامل و درست توضیح داده باشم !!!

 

+ نوشته شده در  جمعه ۱۳۸۸/۰۷/۱۷ساعت ۱۲:۳۳ بعد از ظهر  توسط dorna  |